Boldogasszony Zarándokvonat - 2026
"Kivételes és örömteli zarándoklat volt. Felemelő érzés Szűzanya ölelő karját érezni. Megpihenni, mint gyermek édesanyja szerető karjában. Feltöltődve lélekben indulok haza. Átadom szeretteimnek ezt a boldog érzést, hogy ők is feltöltődjenek!"
Fekete Madonna Zarándokvonat - 2025
"Az egész zarándoklat óriási élmény volt. Rosszat egyáltalán nem tudok mondani. Az utazás kezdetétől az egész zarándoklat jól meglett szervezve. Nagy lelki feltöltődéssel térek haza. Az atyák is mindent megtettek, hogy a lelki tápálékot megkapjuk. Nagyon örülök, hogy eljöttem."
Zarándoklat Rómába és a Vatikánba
"Hálásan köszönöm nektek ezt a zarándoklatot! Nagyon jól éreztem magam! A csoport fantasztikus volt és vallásos! A szentmise és a közös imádságok sokakat az égig emeltek! Örök hála érte! Jó volt ebben a pár napban igazi lelkipásztornak lenni!"
Medjugorjei zarándoklat a Béke Királynőjéhez - 2024
„Mély megértését annak, hogy nem magamért, Jézusért, hanem Jézus-Krisztussal együtt élni milyen.”
Zarándoklat Fatimába - 2025.
„Sok kegyelmet, új ismerősöket, jó társaságot, kiváló szentbeszédeket, lelkes és profi idegenvezetést, figyelmet, törődést."
Adventi zarándoklat Pécsre - 2024
"Mindig megerősödünk a hitünkben, Urunk Jézus Krisztusban!"
Adventvárás - zarándoklata Máriacellbe 2025.
"Ezt nehéz szavakba önteni. ezeket az érzéseket, ami visszahív, máshol még nem éltem át. "
Krisztus a jövőnk! MKPK hálaadó nemzeti zarándoklata Rómába - 2024
"Kedves Szervezők!
A család minden tagja nevében szeretném megköszönni Önöknek - Nektek - a Krisztus a jövőnk! római zarándoklat minden pillanatát, kezdve az első szervezési lépésektől egészen a mai napig, mert még ma is az utazás hatása alatt vagyunk. Részemre Róma egy bakancslistás úticél volt, függetlenül attól, hogy találkozunk-e a Szentatyával, vagy sem, eljutunk-e azokra a helyekre, amit az útikönyvek ajánlanak vagy sem. Ez a zarándokút- köszönhetően az Úrnak, a nagyon precíz szervezésnek, a hangulatnak, - egy olyan élmény lett mindannyiunknak, ami minden képzeletünket felülmúlta. Valószínűleg a negyedét sem tudtuk volna megnézni, megérezni, megtapasztalni, ha kizárólag önállóan indultunk volna útnak. Hála és köszönet a munkátokért, lelkesedésetekért!"
További véleméynek úticélok szerint
Ausztria (27),
Bosznia-Hercegovina (31),
Csehország (11),
Erdély (61),
Felvidék (2),
Franciaország (24),
Lengyelország (22),
Magyarország (3),
Olaszország (80),
Portugália (37),
Szentföld (6),
Törökország (4)